Svatby

Naše usedlost je také vyhledávaným a romantickým místem pro pořádání menších svateb spojených s ubytováním pro Vás i Vaše hosty. Užijte si svatební obřad pod širým nebem a v srdci přírody!

Svatby pořádáme ve spolupráci s by Wild Lifestyle (Instagram: svatby_na_samote_u_lesa nebo by_Wild_lifestyle). Součástí nabídky je připravení dekorativní svatební výzdoby na dvoře (party stan) a zahradě včetně přípravy místa na svatební obřad (slavobrána, stolek pro oddávající a nevěstu se ženichem, přístřešek, posezení pro svatebčany). 

Při včasném jednání jsme schopni zajistit ubytování pro dalších 20 osob v pěší vzdálenosti do 5 min., rádi zprostředkujeme u nás již osvědčený catering, můžeme nabídnout svatební focení od lifestylové fotografky nebo zařídit další svatební dekorace nad rámec naší vlastní nabídky apod.

Pro každou svatbu připravujeme samostatnou cenovou nabídku vždy až podle konkrétních požadavků. Pouze pronájem objektu na svatbu bez ubytování a dalších služeb možný není (nabízíme však 3 různé velikosti svatebních balíčků- Základní, Medium, Premium).