Pro děti

Pro malé děti máme k dispozici dětská záchodová prkénka, nočníky, stoličky k umyvadlům, vysoké dětské židle Ikea na krmení, přebalovací pult, dětské cestovní postýlky vč. molitanové matrace a lůžkovin atd.  

Dětská herna je svým vybavením určena pro děti do 10 let, jsou zde k dispozici hračky a další dětské vybavení – dřevěná kuchyňka, vet klinika, dům pro panenky, malý dětský stan, koberec, 2 tabule na kreslení včetně doplňků, dětské stolky a židličky. Pro posezení je zde připravená velká měkká rohová sedačka. Provoz dětské herny je časově omezen od 8:00 do 20:00.

Na velké zahradě (volné prostranství) jsou dispozici dvě houpačky, skluzavka, trampolína, kryté pískoviště, slackline. V období hlavní letní sezóny (obvykle červenec – srpen) je na zahradě také nepřikrytý bazén, průměr 3,6 a hloubka 0,8 metru. Koupání je na vlastní zodpovědnost, malé děti musí být pod dohledem dospělé osoby a děti do tří let musí mít “koupací” plenky.  Na uzavřeném dvoře je při vhodném počasí možné využít také další dětský koutek s pískovištěm, kuchyňkou a dětským posezením nebo venkovní pingpongový stůl. V období (obvykle listopad-březen) se dvůr, zahrada a okolí objektu (kromě parkovacích míst a přístupu k objektu) neudržuje.