Jak to u nás vypadá

Podívejte se, jak vypadají jednotlivé části naší chalupy, jaké jsou kapacity pokojů a možnosti případného rozšíření o další lůžka.

Maštal

Maštal je prostor s klenutými stropy a patří k nejstarší části stavení . Je upravena na kuchyň a prostor k posezení. Kuchyň je plně vybavena nádobím, mikrovlnnou troubou, sporákem, 3 ledničkami, pračkou, TV, varnými konvicemi a vůbec vším co je potřeba. Navíc je tu možno zatopit v kamnech a sledovat skrz jejich prosklené dveře uklidňující plápolání ohně.

maštal-kuchyň-1

maštal-kuchyň-2

maštal-kuchyň-3

maštal-kuchyň-4

Koupelny

Koupelny jsou k dispozici tři . V každé najdete dva sprchové kouty a umyvadla.

koupelny

Toalety

V pronajímané části jsou celkem k dispozici 4 WC, takže ranní fronty nehrozí.

Pokoj č.1

– je náš největší pokoj. Počet lůžek je 4. Zajímavostí je palanda se skluzavkou pro děti 🙂

pokoj číslo 1

pokoj číslo 1b

Pokoj č.2

nabízí 4 lůžka.

pokoj č.2

pokoj č.2b

Pokoj č.3

patří k nejstarší části stavení. Jeho téměř metr silné zdi a nádherný klenutý strop mají jedinečnou atmosféru. Je zde připraveno jedno dvoulůžko.

pokoj číslo 3

pokoj číslo 3b

Pokoj Vagón

– název tomuto pokoji připadl jaksi samovolně. Jedná se totiž o podkrovní pokoj, který nám svým tvarem připomíná druhé patro vagónu Posázavského Pacifiku. Standardně jsou zde připravena 4 lůžka.

Pokoj Želva

je nejmenší pokoj u nás – spíš taková ložnička. Vznikl vrchním přikrytím historické klenby pokoje č. 3, která připomínala krunýř želvy a název mu už zůstal. Jsou zde k dispozici 2 lůžka.

Pódium

Tento velký podkrovní pokoj je určen pro 4 osoby .

K pokojům Vagón, Želva a Pódium je k dispozici druhá kompletně vybavená kuchyň

a koupelna s 2 sprchovými kouty.

Veranda

– prostor, kde se dříve nacházel historický průjezd do dvora. V současnosti jsme z něj zasklením volné části vytvořili zimní zahradu.  V letních měsících je veranda otevřená a když je chladněji, zavřeme ji a zatopíme v kamnech. Veranda poskytuje velmi příjemné posezení, je zde možnost využít pípu a pustit si hudbu, případně spustit projektor a promítnout film na velkém plátně.

Ateliér

– se nachází vedle verandy a je primárně určen k tvoření jako je malování, šití a další kreativní činnosti. Dále se dá využít jako konferenční čí školící místnost, malá tělocvična se stolním tenisem nebo jako herna pro děti..

Ateliér

Dvůr

– velký dlážděný dvůr lemovaný masivními dřevěnými lavicemi nabízí velký prostor zejména při větších akcích. V případě potřeby je možné jej téměř celý zastřešit velkým party stanem. Je zde k dispozici plynový gril.

Dvůr

Dvůr 2

Zahrada

– okolo stavení se v mírném svahu nachází zahrada s ovocným sadem o velikosti 4000 m2. Zde se nabízí spoustu možností k jejímu využití. Je možné postavit party stan či opéct si na ohništi buřty. Navíc se děti mohou sklouznout na klouzačce, houpat na houpačkách, zaskákat si na trampolíně, přejít po slackline nebo si pohrát na malém pískovišti. Pro větší děti a dospělé může být k odpočinku připraveno několik houpacích sítí rozvěšených mezi stromy.

zahrada 1

zahrada 2

Les

– za domem je rozsáhlý les táhnoucí se cca 20 km hluboko. Tam si každý najde to své, ať už je to procházka, běhání, jízda na kole (či běžkách) po zpevněných cestách, houbaření, stavění domečků s dětmi, pozorování zvěře nebo sbírání borůvek.

okolní les