Jak to u nás vypadá

Podívejte se, jak vypadají jednotlivé části naší chalupy..

Maštal

Maštal je prostor s klenutými stropy a patří k nejstarší části stavení . Je upravena na kuchyň a prostor k posezení. Kuchyň je standardně vybavena: nádobím, mikrovlnnou troubou, sporákem s troubou, 3 ledničkami, pračkou, TV, varnými konvicemi, kávovary atd. Navíc je tu možno zatopit v kamnech s teplovodním výměníkem a rozvodem do radiátorů v přízemí.

maštal-kuchyň-1

maštal-kuchyň-2

maštal-kuchyň-3

maštal-kuchyň-4

Koupelny

Koupelny jsou společné pro všechny pokoje a jsou k dispozici celkem tři – dvě v přízemí a jedna v podkroví. V každé najdete dva sprchové kouty a umyvadla.

koupelny

Toalety

Samostatné toalety jsou společné pro všechny pokoje a jsou k dispozici celkem 4

– 2 v přízemí, 2 v podkroví.

Pokoj č.1

– kapacita 4-5 osob (cca 25 m2). Zajímavostí je palanda se skluzavkou pro děti 🙂

pokoj číslo 1

pokoj číslo 1b

Pokoj č.2

čtyřlůžkový pokoj (cca 20 m2) s vysokou postelí vhodnou pro děti od 6 let

pokoj č.2

pokoj č.2b

Pokoj č.3

patří také k nejstarší části stavení. Jeho téměř metr silné zdi a nádherný klenutý strop mají jedinečnou atmosféru. Standardní kapacita: 3 osoby (1 dvoulůžko, 1 jednolůžko), cca 13 m2.  Lze přidat jednu přistýlku, příp. dětskou postýlku.

pokoj číslo 3

pokoj číslo 3b

Chodba, zádveří

Schody do podkroví

Pokoj Vagón

Jedná se o podkrovní pokoj, který svým tvarem připomíná druhé patro vagónu Posázavského Pacifiku. Celková kapacita jsou 4 osoby – samostatná lůžka, cca 20 m2.

Pokoj Želva

je nejmenší pokoj u nás (cca 10 m2), spíš taková podkrovní ložnička. Vznikl vrchním přikrytím historické klenby pokoje č. 3, která připomínala krunýř želvy a název mu už zůstal. Maximální kapacita jsou 3 osoby (1 dvoulůžko, 1 jednolůžko).

Pódium

kapacita pokoje je 6 osob (cca 20m2)

Horní kuchyň

K pokojům Vagón, Želva a Pódium je v podkroví k dispozici druhá kuchyň včetně myčky, MW trouby a velké lednice. V patře najdete také třetí koupelnu s 2 sprchovými kouty.

Veranda

– prostor, kde se dříve nacházel historický průjezd do dvora. V současnosti je uzavřená a částečně prosklená s výhledem na dvůr.  V letních měsících může být veranda otevřená, v chladnějším období je možné zatopit v kamnech. Veranda poskytuje velmi příjemné posezení, je zde možnost využít za poplatek výčepní zařízení. Najdete tu také další velkou lednici.

Dětská herna

je svým vybavením určena k hraní spíše menších dětí. K dispozici tu děti mají: 2 tabule, hračky, dětskou kuchyňku, dům pro panenky, vet kliniku, koberec, stan, dětský nábytek. Součástí je také vybavení pro nejmenší: přebalovací pult, cestovní postýlky atd. Využívání herny je časově omezeno na dobu mezi 08.00-20.00 hod. a je přístupná jen při pobytech s dětmi do 10 let.

Dvůr

– velký dlážděný dvůr lemovaný masivními dřevěnými lavicemi. Při vhodném počasí je zde možné využít zahradní nábytek a pingpongový stůl.

Dvůr

Zahrada

–  nachází se v mírném svahu a je pouze částečně oplocená. Zde je k dispozici dlážděný prostor s ohništěm, dětský koutek se skluzavkou a houpačkami, trampolína, pískoviště, slackline. Pro větší děti a dospělé je k odpočinku připraveno několik houpacích křesel rozvěšených mezi stromy. V letních měsících je zde připraven také menší nepřikrytý bazén.

Les

– přímo za domem je rozsáhlý les táhnoucí se cca 20 km hluboko. Tam si každý najde to své, ať už je to procházka se psem, běhání, jízda na kole či běžkách, houbaření, stavění domečků s dětmi, pozorování zvěře nebo sbírání borůvek.

okolní les