Jak to u nás vypadá

Podívejte se, jak vypadají jednotlivé části naší chalupy..

Maštal

Maštal je prostor s klenutými stropy a patří k nejstarší části stavení . Je upravena na kuchyň a prostor k posezení. Kuchyň je standardně vybavena: nádobím, mikrovlnnou troubou, sporákem, 3 ledničkami, pračkou, TV, varnými konvicemi atd. Navíc je tu možno zatopit v kamnech a sledovat skrz jejich prosklené dveře uklidňující plápolání ohně.

maštal-kuchyň-1

maštal-kuchyň-2

maštal-kuchyň-3

maštal-kuchyň-4

Koupelny

Koupelny jsou společné pro všechny pokoje a jsou k dispozici celkem tři – dvě v přízemí a jedna v podkroví. V každé najdete dva sprchové kouty a umyvadla.

koupelny

Toalety

Toalety jsou společné pro všechny pokoje a jsou k dispozici celkem 4 – 2 v přízemí, 2 v podkroví.

Pokoj č.1

– kapacita 4-5 osob. Zajímavostí je palanda se skluzavkou pro děti 🙂

pokoj číslo 1

pokoj číslo 1b

Pokoj č.2

čtyřlůžkový pokoj s vysokou postelí vhodnou pro děti od 6 let

pokoj č.2

pokoj č.2b

Pokoj č.3

patří také k nejstarší části stavení. Jeho téměř metr silné zdi a nádherný klenutý strop mají jedinečnou atmosféru. Maximální kapacita: 3 osoby (1 dvoulůžko, 1 jednolůžko)

pokoj číslo 3

pokoj číslo 3b

Pokoj Vagón

Jedná se o podkrovní pokoj, který nám svým tvarem připomíná druhé patro vagónu Posázavského Pacifiku. Celková kapacita jsou 4 osoby – samostatná lůžka.

Pokoj Želva

je nejmenší pokoj u nás – spíš taková ložnička. Vznikl vrchním přikrytím historické klenby pokoje č. 3, která připomínala krunýř želvy a název mu už zůstal. Maximální kapacita jsou 3 osoby (1 dvoulůžko, 1 jednolůžko).

Pódium

kapacita pokoje je max. 5 osob

K pokojům Vagón, Želva a Pódium je k dispozici druhá kuchyň včetně další myčky, MW trouby a lednice.

a společná koupelna s 2 sprchovými kouty.

Veranda

– prostor, kde se dříve nacházel historický průjezd do dvora. V současnosti jsme z něj zasklením volné části vytvořili “zimní zahradu”.  V letních měsících může být veranda otevřená a když je chladněji, můžete si zatopit v kamnech. Veranda poskytuje velmi příjemné posezení, je zde možnost využít za poplatek výčepní zařízení. Najdete tu také další velkou lednici (prosklená chladící vitrína).

Dětská herna/atelier

– se nachází vedle verandy a je především určena k hraní menších dětí. Tomu odpovídá i její vybavení: tabule, hračky, dětská kuchyňka, koberec, stan, dětský nábytek, přebalovací pult atd. Využívání herny je časově omezeno na dobu mezi 08.00-20.00 hod. Dále tento prostor využíváme při kreativních víkendech k “tvoření” jako je malování, šití a další činnosti.

Ateliér

Dvůr

– velký dlážděný dvůr lemovaný masivními dřevěnými lavicemi nabízí velký prostor zejména při větších akcích. Při vhodném počasí je zde možné využít plynový gril a pingpongový stůl.

Dvůr

Zahrada

–  u pronajímané části stavení se v mírném svahu nachází velká zahrada (volné prostranství). Zde se nabízí spoustu možností k jejímu využití – je možné opéct si na ohništi buřty, děti se mohou sklouznout na klouzačce, houpat na houpačkách, zaskákat si na trampolíně, přejít po slackline nebo si pohrát na malém pískovišti. Pro větší děti a dospělé je k odpočinku připraveno několik houpacích křesel rozvěšených mezi stromy. V období hlavní letní sezóny je zde připraven také menší nepřikrytý bazén.

Les

– za domem je rozsáhlý les táhnoucí se cca 20 km hluboko. Tam si každý najde to své, ať už je to procházka se psem, běhání, jízda na kole či běžkách, houbaření, stavění domečků s dětmi, pozorování zvěře nebo sbírání borůvek.

okolní les